O mnie

Pomieszało się…

Nigdy miałam nie założyć bloga, ale oto jest. Mam nadzieję, że nie będzie nudny, a wręcz przeciwnie – z radością i na maksymalnej petardzie, pokrótce opowiem co, jak i dlaczego w kulturze, modzie, urodzie. Pokaże jakie meble chciałabym mieć w domu. Nie podpowiem jak podróżować za grosze, ale chętnie podzielę się gdzie moim zdaniem warto jechać, co zobaczyć i co zjeść.

Cześć, jestem Magda. Swoją przygodę z dziennikarstwem zaczęłam na FWP w Łodzi – mam dość dużą zajawkę na modę, co pewnie zobaczycie w postach. Miałam przyjemność pracować przez moment w ELLE, gdzie zajmowałam się kulturą. Uwielbiam czytać, oglądać i słuchać. Czytam wszystko – ostatnio testuję polskich pisarzy i nawet jestem zadowolona, przede mną „Opowieści podręcznej” i „Moja walka”, ale także najnowszy Witkowski, czy „Ballady o pewniej panience”. Oglądam: jestem fanką GoT, ale także Stranger Things, House of Cards, Twin Peaks, a także polskiej Watahy – drugi sezon będzie miał za moment premierę; czy Belfra. W kinie raczej siedzę na takich filmach jak „Frantz” Ozon’a, czy „The Squere”, ale równie chętnie chodzę na filmy polskie – „Ostatnia rodzina”, „Body, ciało”, czy „Płynące wieżowce” są godne polecenia. Nie widzieliście, to koniecznie zobaczcie! Jak mam czas, to chętnie siedzę w teatrze, a najchętniej skaczę na koncertach.

Ciągle się uczę nowych rzeczy – gotowania z Kukbookiem, snowboardu (od kilku dobrych lat), jogi, tańca. Przygarniam zwierzaki i rośliny. Często nie ma mnie w domu, prowadzę życie na walizkach, jak nie jestem gdzieś, gdzie coś się dzieje, to siedzę na wsi i robię przetwory, albo koszę trawnik. Nie wiem, co jeszcze mogłabym napisać…pewnie wiele, ale myślę, że tyle w zupełności wystarczy.

Warszawa, dn. 04.10.2017