Balagan w słońcu Tel Awiwu

Marka Balagan prezentuje swoją najnowszą kolekcję – TOGETHERSTATE. Kolekcja to nowe wzory i bestsellery w wiosennej odsłonie. Sesję zdjęciową sfotografowały projektantki Hanna Ferenc i Agata Matlak-Lutyk. W tle zdjęć zobaczycie słoneczny Tel Awiw, na pierwszym planie torebki, buty, portfele. 

Tel Awiw, dzielnica Neve Tzedek. Biały, nadmorski budynek, zupełnie opuszczony i przeznaczony do rozbiórki stał się tłem dla najnowszej kolekcji Balaganu. Za analogowym aparatem jak zwykle stanęły same projektantki marki. Hanna Ferenc i Agata Matlak – Lutyk nie tylko projektują, ale odpowiadają również za wizerunek marki. 

Zafascynowała nas nadmorska architektura budynku, z opływowymi liniami, okrągłymi oknami, wszystkimi nawiązaniami do statków i skojarzeniami z architekturą Miami – opowiadają projektantki Hania i Agata – w środku biurowca znajduje się ogród z palmami i kafeteria pachnąca daniami ze smażonym ryżem i kurczakiem. Wizualnie to seventisowa reinterpretacja bauhausu, symbolicznie portret Izraela z dawnych lat.

TOGETHERSTATE to kolekcja składająca się z klasyków w nowych odsłonach, ale też z nowości. Ulubione buty klientek i klasyk sam w sobie, czyli półbuty Opera, zyskały nie tylko nowe kolory, ale mają teraz znacznie cieńszą i bardziej elastyczną podeszwę. Nowością są czółenka Leilot – pięć centymetrów obcasa, profilowana cholewka, jedenaście kolorów, od mocnej czerwieni po szałwiową zieleń. Dostępne są w dwóch wersjach, ze skóry zamszowej i licowanej. Leilot nawiązują do bauhausowskiej architektury Tel Awiwu i mają niepowtarzalny urok vintage. 

Modele torebek Rofe, Pitzi i Sal Tote odszyte zostały ze skóry ze zwierzęcym tłoczeniem. Portfele Adon i Dash również zmieniły kolory.  

Balagan wprowadza nową kolekcję w trudnym czasie. Całą sprzedaż przenosi do internetu, dbając o bezpieczeństwo nie tylko klientów, ale rownież sprzedawców i wszystkich współpracowników. Tym samym proponuje nam, nowe, wygodne zasady kupowania – wszystkie nowości dostanie online, możecie skorzystać z darmowej dostawy do domu i dłuższego czasu na zwrot. Jeśli zaś nie jesteście pewni swojego wyboru, marka zaprasza na konsultacje online. 

Razem z premierą kolekcji zbiegła się akcja #Balaganwdomu, możecie się podzielić z innymi wielbicielami marki jak spędzacie czas w domowym zaciszu i jaki bałagan z tego wynika. W zamian możecie otrzymać zniżkę na zakupy.  

„Im dłużej trwa kwarantanna, tym bardziej otoczeni jesteśmy przytłaczającymi komunikatami i wieloma aktywnościami, do których jesteśmy zapraszani online. Więcej możliwości spędzania czasu, to też więcej rzeczy, których fizycznie nie da się zrobić. Dlatego Balagan zachęca do uśmiechu i dystansu, bycia sobą i uwolnienia się od presji, poprzez przewrotne pozwolenie sobie na nieco bałaganu. Wrzucając zdjęcie z hasztagiem #Balaganwdomu i produktami Balagan w domowym otoczeniu otrzymuje się zniżkę w wysokości 20% na zakupy online. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone voucherami. Akcja trwa do 12 kwietnia.”

 balaganstudio.com 


Jedna myśl w temacie “Balagan w słońcu Tel Awiwu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.