Wszystko dla zdrowia/ Marka Zofii Chylak wspiera Instytut Matki i Dziecka

Dziś liczy się przede wszystkim solidarność i wsparcie. W dobie epidemii to właśnie gesty solidarności pokazują ile dobra w nas drzemie. Marka Zofii Chylak daje przykład, że nawet w tak ciężkich dla branży mody czasach, można wykazać się szerszym i bardziej empatycznym spojrzeniem. Od wczoraj zysk z ośmiu wybranych modeli torebek jest całkowicie przeznaczony na wsparcie dla Instytutu Zdrowia Matki i Dziecka. Akcja potrwa tydzień. 

Chylak jest jedną z najbardziej znanych, polskich marek produkujących damskie torby. To tu ustawiają się kolejki, nie tylko znanych i uwielbianych przez nas kobiet – dziennikarek, artystek, aktorek, czy stylistek. Ten fakt nie powinien dziwić, każdy model jest wyjątkowy pod względem designu i wykonania. Każdy, kto choć raz miał okazję odwiedzić butik marki i spojrzeć na te torby, ten wie jak są piękne.

Marka Chylak w dobie epidemii postanowiła wspierać finansowo Instytut Matki i Dziecka. Jak można przeczytać w ich oświadczeniu, nieprzypadkowo wsparcie dotyczy najmłodszych – Chylak jest marką ‚kobiecą’ i wspierając Instytut wspiera jednocześnie matki walczące o zdrowie swoich dzieci. Wspiera również pracę lekarzy i ich starania, aby mimo okoliczności, leczenie małych pacjentów mogło być skutecznie kontynuowane.   

„Wspieramy Instytut Matki i Dziecka

Ostatnie tygodnie pokazały nam, ile można zrobić, działając solidarnie i jak ważne jest poczucie wspólnoty. Chcemy być razem i pomagać razem. 

Marka Chylak powstała z myślą o kobietach i tworzą ją kobiety. Pracujemy teraz z domów, łącząc pracę z macierzyństwem. Naszą pierwszą myślą w obliczu zagrożenia było chronić naszych bliskich, dlatego chcemy okazać wsparcie rodzicom walczącym o zdrowie swoich dzieci na co dzień. 

Poczucie bezpieczeństwa jest szczególnie istotne w szpitalu, w którym pacjentami są dzieci, dlatego w obliczu pandemii zdecydowaliśmy się działać szybko i natychmiast wsparliśmy instytucję wyjątkowo bliską naszemu sercu – Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Miesiąc temu przekazaliśmy część dochodu ze sprzedaży najnowszej kolekcji Fundacji Instytutu. Dzięki tym pieniądzom zakupione zostały środki do dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń medycznych, stacje dezynfekujące, maty do dezynfekcji przy wejściach oraz kamera termowizyjna. Mamy nadzieję, że dzięki nim najmłodsi pacjenci, ich rodzice i personel szpitala będą mogli poczuć się bezpieczniej i skupić na walce o zdrowie.

To dopiero początek. Chcemy pomagać dalej! Z okazji Dnia Matki przeznaczymy całkowity przychód ze sprzedaży ośmiu wybranych produktów – w tym także bestsellerów – na wsparcie Instytutu Matki i Dziecka. 

To wszystko jest możliwe dzięki naszym klientkom i klientom. 

Bądźmy razem i pomagajmy razem.”

To bardzo ładny gest ze strony marki i jej założycielki. Torby z których dochód jest przeznaczony na Instytut możecie zakupić na stronie:

https://chylak.com/pl/pl/collection/imid

Z okazji Dnia Matki postała również sesja zdjęciowa. Stanisław Boniecki w eksperymentalnych, domowych warunkach stworzył zdjęcia celebrujące kobiecość i macierzyństwo. 


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.